Moc biżuterii..Dzisiaj przychodzę do Was z nowym postem i wieloma zdjęciami, które były nie lada wyzwaniem przy tak często zmieniającej się pogodzie:) Stylizacja prosta, ale całe jej dopełnienie stanowi niezwykła i pełna blasku biżuteria- Swarovskiego:)

Co do moich włosów- macie tutaj okazję zobaczyć w świetle dziennym efekt metamorfozy w Salonie fryzjerskim Anny Chołoty o którym pisałam tutaj:klik

Za przepiękne paznokcie dziękuję Salonowi Kosmetycznemu Lulu Nail Spa, znajdującemu się w Lublinie, dokładnie CH.Plaza a jeszcze dokładniej na II piętrze, pomysł i wykonanie należy do przemiłej Pani Marzenki Królik. Jak widać na zdjęciach paznokcie idealnie współgrają z biżuterią:) Jeżeli tak jak ja liczycie na miłą atmosferę i solidną pracę- śmiało mogę polecić właśnie ten salon. Ja z miłą checią tam wrócę! Zapraszam do lajkowania i obejrzenia całej galerii prac na facebooku salonu Lulu, który znajduje się tutaj:klikTymczasem zostawiam Was ze zdjęciami, a na opinie czekam w komentarzach!
 

Moja metamorfoza z salonem Anny Chołoty...


Salon Anny Chołoty z Lublinie…


Dzisiaj przedstawie Wam efekty mojej „włosowej” metamorfozy z salonem Anny Chołoty,na który trafiłam po długch poszukiwaniach odpowiedniego i zaufanego dla siebie miejsca, zajrzałam na setki stron i czytałam wiele opinii, jednak najwięcej pozytywnych zdań skłoniło mnie do zaufania akurat temu miejscu. Udałam się do salonu by wykonać koloryzację ombre. Od początku dało się poczuć, że atmosfera w salonie sprzyja klientowi- ja czułam się naprawdę swobodnie. Jednak najważniejsze dla mnie było aby fryzjer odtworzył „wizję” mojego idealnego i delikatnego ombre-i sama się sobie dziwie, że po tylu nie udanych wizytach w przeróżnych salonach, szczerze mogę powiedzieć, że mu się udało:) Ombre wyszło dokładnie takie jak chciałam:) Dopełnieniem całego pobytu w salonie, który wale nie był krótki-3h (jednakże w takiej atmosferze czas uciekł niezauważalnie) był makijaż który wykonała przesympatyczna Pani Anna Stefaniak(która również pracuję dla Pani Ani) efekt jak widać na zdjęciu- powalający!:) Podsumowując- szczerze polecam ten salon każdemu kto szuka zaufanego i stałego miejsca, w którym bez żadnego strachu będzie mógł oddać swoje włosy w ręce prawdziwych profesjonalistów.
Dziewczyny z Lublina i okolic, jeżeli jeszcze nie jesteście klientkami Salonu przemiłej Pani Anny Chołoty to śmiało możecie tam powierzyć swoje włosy, a ja daję Wam gwarancję zadowoleniaJ Zapraszam również do obejrzenia strony Pani Ani-, gdzie podane są szczegółowe informacje-klik Jeżeli jesteście już klientkami salonu, pochwalcie się w komentarzach.

A teraz zostawiam Was ze zdjęciami i czekam na opinie odnośnie tej metamorfozy:)